TR   |   EN
BAYİ PLATFORMU

Hedeflerimiz

KURUMSAL / Hedeflerimiz
Gülcam PVC A.Ş. hedefleri büyüttü.

Gülcam PVC A.Ş. müşteriye hizmet odaklı çalışan bir firma olmanın gereği olarak 2010 yılında kaliteyi arttırmak adına çift hat olan üretim hattını yenileyerek makine parkına standart seri, hatasız pencere üretimi sağlamak amacıyla bilgisayar ve barkot kontrollü profil işleme merkezini hayata geçirdi. Aynı zamanda mevcut profil kesim ve çıta kesim makinelerine bilgisayar kontrol modülleri entegre ederek üretimin tamamen bilgisayar kontrolünde ve anlık takip edilmesini sağladı.

Gülcam PVC A.Ş. Genel Müdürü Rasim Gül, “Firmamız Gülcam AŞ 1992 yılından itibaren PVC kapı pencere, panjur, ısıcam imalatı, 3 yılı aşkın süredir de cam balkon sistemi imalatı ve montajı yapmaktadır. Mülkiyeti şirketimize ait olan 17.000 m² kapalı alanda, 60 kişilik çalışanımızla, iki üretim hattı ve PVC işleme merkezi, CNC otomatik makinelerle üretimimizi sürdürüyoruz. Ürettiğimiz pencere markası Adopen ve Alman Salamander Profilidir. Adopen Türkiye’de bilinen bir marka, Salamander de Gülcam kalitesi ile birleşince bölgemizde tutulan bir marka haline gelmiştir.” diye konuştu.

Gülcam PVC A.Ş.’nin üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini sağlayarak bölgede lider olmaya devam ettiğini kaydeden Gül, destek saclarını çapaksız ve seri kesimini sağlamak amacıyla giyotin destek sacı, kesim presini, kanat profilinin aksesuar montajını kusursuz ve standart olarak yapmaya destek olarak kanat toplama masasına dahil ettiklerini bildirdi.

Gülcam PVC A.Ş; ISO 9001 -2015 Kalite Yönetim Sistemi, CE belgesi, TSE ve Sanayi Bakanlığı onaylı garanti belgeleriyle müşteriye hizmet odaklı çalışan bir firma olduklarını belirten Gül, “Kayseri ve yurt dışında satıcı bayimiz olup, ürettiğimiz ürünleri bayilik sistemi ve kendi showroomlarımız aracılığı ile tüketicilerimize ulaştırmaktayız. 2010 yılı Gülcam PVC A.Ş. için makine yatırım yılıdır. Robot PVC işleme merkezi, Robot PVC kesim merkezi, Isıcam hattına tam otomatik cam kesim makinesi ve otomatik cam yükleme makinesi ve yeni otomasyon sistemi ile üretim hattımıza ciddi yatırımlar yaptık. Böylelikle müşterilerimizden kazandığımızı, yaptığımız yatırımlarla yine müşterilerimizle paylaştık.” dedi.

PVC sektöründeki sıkıntılar hakkında bilgi veren Gül şöyle devam etti; “PVC sektöründe müşteriyi mağdur eden en önemli sorunlarından bazıları; merdiven altı üretim ve buna bağlı olarak haksız rekabet koşullarıdır. Aynı zamanda bilinçsiz ve kalitesiz üretim de önemli bir sorundur. Bu mağduriyetten dolayı bütün PVC sektörü imaj kaybına uğramaktadır. Gülcam PVC  A.Ş. olarak bu anlayışın dışında hareket ederek ve kaliteli üretimi ön planda tutarak, müşterilerimize hizmeti amaçladık.”
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi
2. Cad. No:10 Melikgazi - Kayseri / Türkiye
İrtibat : 444 8 763
Web Tasarım Medyatör