TR   |   EN
BAYİ PLATFORMU

Hakkımızda

KURUMSAL / Hakkımızda


1992 Yılından itibaren KAYSERİ ' de GÜLCAM PVC A.Ş. olarak pvc kapı-pencere panjur ve çift cam üretim ve montajı yapmaktadır. 2002 yılında cam balkon imalat ve montajına başlanmıştır. 

Üretim çeşitliliğimizi müşteri beklentilerine göre şekillendirmekteyiz. 2017 yılından itibaren mülkiyeti şirketimize ait olan 17.000 m² (Kayseri'nin En Büyük PVC Fabrikası) açık alan üzerine kurulu 2 adet pvc üretim hattı, 1' er adet çift cam, panjur ve cam balkon üretim hattı olmak üzere 10.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktayız. 

Son teknoloji Pvc işleme merkezi ve CNC otomatik makineler kullanılmakta olup TS EN 1451 , TS 3539-1 EN 1279-1 standartlarına ve 305/2011/AB Yapı Malzemeleri Yönetmenliğini karşılayacak şekilde üretilen pvc doğrama ve çift camlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Ürünlerimizde CE işaretlemesi yapılmaktadır.

Üretimimizde Pvc doğrama da Adopen ve Alman Salamander markası işlenmektedir. Adopen Türkiye'de bilinen bir marka , Salamander de Gülcam Pvc A.Ş. kalitesi ile birleşince bölgemizde tutulan bir marka haline gelmiştir. Türkiye' nin en büyük üretici Salamander bayisidir. Panjur üretiminde Asaş marka lameller tercih edilmekte olup, panjur motorlarında Motorol ve ithal Somfy marka, Cam balkon da ise Albert Genau marka tercih edilmiştir.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi
2. Cad. No:10 Melikgazi - Kayseri / Türkiye
İrtibat : 444 8 763
Web Tasarım Medyatör